22 kwietnia 2015

Urodzinowy KONKURS!

Hej Kochani!
Z okazji pół-rocznicy bloga, przypadającej 15 maja, postanowiłam zorganizować dla Was konkurs. Rozstrzygnięty zostanie on w dwóch kategoriach:
 • I - dzieci do 10 lat (oczywiście z małą pomocą rodziców) - nagrody fundują Wróżki Chrzestne,
 • II - osoby powyżej 11 roku życia  - nagrody funduję ja.
Nagrody jakie można zdobyć są opisane w ósmym punkcie regulaminu.

Zadaniem konkursowym dla obu kategorii jest złożenie życzeń z okazji pół-rocznicy bloga w dowolniej formie, które później wyślecie na maila (reallylovediy@o2.pl). Może być to napisana przez Was piosenka, własnoręcznie zrobiona kartka (której zdjęcie dołączycie w załączniku), list, czy nawet opowiadanie. Ważne, żeby praca nawiązywała do tematu - czyli właśnie pół-rocznicy, takich urodzin bloga. Przede wszystkim liczy się tutaj  oryginalność pomysłu, bo właśnie najciekawszy zwycięży.
Dodatkowo warunkiem uczestnictwa w konkursie jest publiczne zaobserwowanie bloga (sieć znajomych Google - pasek boczny) i polubienie strony Wróżek na facebook'u (klik)

Więcej dowiecie się z Regulaminu. Zanim zadacie jakieś pytania, proszę o jego przeczytanie. Wszystkie inne wątpliwości rozstrzygnę w komentarzach.


Regulamin konkursu1.Organizatorem konkursu jestem ja, autorka bloga I really love DIY, funkcjonującego pod linkiem: http://reallylovediy.blogspot.com.

2. Sponsorem nagród w kategorii I (dzieci do 10 lat) są Wróżki chrzestne (facebook
a nagrody w kategorii II (od 11 lat wzwyż) ja, autorka bloga reallylovediy.blogspot.com.

3. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby mieszkające na terenie Rzeczpospolitej Polski i posiadające polski adres korespondencyjny.

4. Konkurs odbywa się w dniach 22.04.2015 – 15.05.2015

5. Wyniki zostaną ogłoszone w dniach 16.05.2015 – 03.05.2015

6. Aby wziąć udział w konkursie, należy:
 •  być publicznym obserwatorem bloga I really love DIY,
 •  polubić fanpage Wróżek chrzestnych na fb (klik),
 • wykonać zadanie konkursowe i wysłać swoje zgłoszenie na adrese-mail reallylovediy@o2.pl w temacie wpisując „konkurs” i kategorię, w której bierzecie udział (kat. I – do 10 lat, kat. II – od 11 lat wzwyż) W treści maila proszę o podanie wieku uczestnika, nicku pod jakim obserwujecie bloga oraz imienia i pierwszej litery nazwiska pod którym lubicie stronę na Wróżek fb),
 •  ze względów informacyjnych skomentować ten post (wystarczy krótkie „zgłaszam się”)

7. Zadanie konkursowe:

Tematem konkursu jest „pół-rocznica” bloga (15.05.2015) i właśnie do tego tematu należy nawiązać. Złóżcie życzenia blogowi! Dodatkowo dodam, ze 10 maja obchodzę urodziny. 
Z tego również względu powstał ten konkurs – i z Wami chciałam podzielić się swoją radością.

W tym zadaniu nie ma żadnych ograniczeń, prócz Waszej wyobraźni. Wykażcie się swoją kreatywnością! Może stworzycie urodzinowy filmik, własnoręcznie wykonacie kartkę, albo napiszecie wiersz? To zależy wyłącznie od Was. Zdjęcia prac wysyłajcie w załączniku maila.


8. Nagrody:

a) W kategorii I – dzieci do 10 lat:

 • I miejsce: Paczka Niespodzianka: gadżety+słodycze+voucher o wartości 80 zł do wykorzystania na usługi Wróżek chrzestnych. Łączna wartość nagrody 100-120 zł.
 • wyróżnienie: voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na usługi Wróżek chrzestnych (przewidziane 2 wyróżnienia).
b) w kategorii II - od 11 lat:
 • I miejsce: łączna wartość nagrody ok. 30 zł w paczce znajdzie się: ramka na zdjęcia 15x20 biała, żurawinowy peeling do ciała, szary świecznik, 6 świeczek-podgrzewaczy białych, cukierki - mix, kolczyki - 3 pary.
 • dodatkowo spośród maili z dopiskiem „reklama” w treści wybiorę jedną osobę, której bloga zareklamuję (dodanie linku do 2 kolejnych postów + post promujący)
Nagrody zostaną wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej. Zwycięzca zobowiązany jest podać adres, na jaki ma zostać wysłana nagroda.

Dane zwycięzcy będą wykorzystane wyłącznie w ramach wysyłki nagrody. Poprzez wzięcie udziału w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby konkursu.


nagrody - kat. II

nagrody - kat. II
nagrody - kat. II

9. Kryteria oceniania i wyłonienie zwycięzcy:
 • Wygra odpowiedź, która według organizatorki konkursu będzie najciekawsza, najbardziej pomysłowa i wyróżniająca się na tle konkurencji.
 • Zabronione jest kopiowanie cudzej pracy. W razie wątpliwości organizatorów, uczestnik konkursu może zostać poproszony o dodatkowe potwierdzenie praw autorskich swojej pracy.
 • Zwycięzca zostanie wybrany spośród wszystkich zgłoszeń spełniających wymagania zawarte w punkcie piątym regulaminu.
10. Konkurs odbędzie się, jeśli w wyznaczonym terminie wpłynie co najmniej po 4 ważne zgłoszenia z każdej kategorii. Mniejsza ilość zgłoszeń poskutkuje rozwiązaniem konkursu bez wybrania zwycięzcy w danej kategorii.

11. Zwycięska praca zostanie opublikowana na łamach bloga tylko za zgodą jej autora.

12. Organizatorka konkursu nie odpowiada za zaginioną paczkę czy paczkę nieodebraną przez zwycięzcę w terminie przewidzianym przez pocztę.

13. Zarówno zwycięzca, jak i pozostali uczestnicy, zachowują pełne prawa do swoich prac i mogą nimi rozporządzać według swojego uznania.

14. Zwycięzca będzie miał siedem dni od dnia ogłoszenia wyników, by przekazać organizatorce konkursu dane potrzebne do wysyłki (punkt ósmy regulaminu). W przypadku braku kontaktu, organizatorka wybierze nowego zwycięzcę, którego praca będzie równie ciekawa i kreatywna.


Proszę również o umieszczanie baneru konkursu na swoich blogach i portalach społecznościowych. W końcu im większa konkurencja, tym większe ryzyko, a bez ryzyka nie ma zabawy! :)


9 komentarzy:

 1. Świetne rozdanie, namówiłam koleżankę na wzięcie udziału w twoim rozdaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super konkurs. No brawo- niby taka nie okrągła rocznica, ale zawsze coś. Gratuluję! No i życzę kolejnych rocznic, dużo radości z blogowania. Pozdrawiam cieplutko. Megly :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo zainteresował mnie Twój blog. Co powiesz na wspólną obserwację? Pozdrawiam jusinx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że nie jestem bardziej kreatywna, chętnie bym wzięła udział w konkursie ;)
  Konkursy internetowe

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow! No to biorę pewnie udział <3 Wgl muszę Ci powiedzieć, że masz śłiczny blog <3

  http://naprawdekochamcienaprawde.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej, ile lat dziś skończyłaś ?:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkiego najlepszego :* Zgłaszam się w takim razie, wiek 10-15 to najfajniejszy okres w życiu ^^

   Usuń

♥ Dziękuję za każdy (konstruktywny) komentarz, który daje mi mnóstwo motywacji ♥
♥ KOM=KOM - zostaw w komentarzu link do bloga, postaram się zaglądnąć i skomentować♥
♥ Jeśli podoba Ci się blog, to zaobserwuj, będzie mi bardzo miło ♥

-feeds'>